Něco ke čtení

Na téhle stránce najdete odkazy na povídky nejrůznějších žánrů a také informace o mých knihách, kterých bude doufám stále přibývat.

 

Povídky

Pod tímto odkazem naleznete k přečtení mé povídky, které mám právo volně publikovat. Jedná se jak o příběhy ze života, tak o fantasy světy.

Kromě nich existují i další, s nimiž se můžete setkat například v časopise Pevnost nebo (snad) v některém z budoucích sborníků.

 

Knihy

Kniha Muffin a čaj vyšla v nakladatelství YOLI v březnu letošního roku. Váháte-li s koupí, můžou vám pomoci zkušenosti ostatních. Taky se můžete podívat na ilustrace nebo si přečíst jednu či druhou ukázku. Na jaře 2019 vydá YOLI pokračování s názvem Koláčky a spiklenci.

 

Kromě toho je mým velkým snem, na jehož splnění pilně pracuji, aby v seznamu mých knih přibývaly další a další položky.

V současné době mám v různě pokročilých stádiích vzniku tři příběhy.

Ten první a nejstarší, s pracovním názvem V stínu oskeruše, je takový můj pet project, s ním jsem vlastně se psaním začal, ač od té doby prodělal mnoho úprav. Jedná se o ne zcela tradiční fantasy příběh se sociálním a ekologickým přesahem. Okrajově jde opět o LGBT+ tématiku, ale na rozdíl od Muffina tentokrát romantický vztah není hlavním námětem. Přečtěte si jednu nebo druhou ukázku.

Druhý z nich se snaží být fantasy detektivkou, ač jsem si vždycky myslel, že detektivku bych nikdy psát nemohl. Víc ještě nemůžu prozradit, ale dočkáte se.

Třetí aspiruje na postapo, ale zatím je dočista v plenkách.

Snad se tyto texty postupně stanou z batolat a nedochůdčat přes neposlušné puberťáky slušně vychovanými, dospělými knížkami. Při čekání můžete třeba nakouknout mezi povídky.