Koláčky a spiklenci

Yoli vám na konci dubna 2019 přineslo zbrusu novou knihu nazvanou Koláčky a spiklenci. K dostání je třeba na Knižním klubu i na dalších e-shopech (a to i jako e-book) a samozřejmě i v kamenných obchodech. Na hodnocení se můžete podívat na Databázi knih, ČBDB a Goodreads. Pochopitelně budu moc rád, když mi zde i nějaké to hodnocení zanecháte.

A proč pokračování? Protože happyend-nehappyend, pokud si někdo myslel, že po skončení školního roku, jehož průběh jste mohli sledovat v Muffinovi, spolu už Kit s Danielem žili šťastně až do smrti, pak se ten někdo šeredně pletl.

Řada z vás si oblíbila Daniela a Kita z knihy Muffin a čaj. Nebudu zastírat, že jsem si je oblíbil taky, a tak mi bylo trochu líto, že se s nimi musím rozloučit. Nejdřív jsem o jejich dalších osudech začal psát „střípky“, které jsem chtěl postupně zveřejňovat zde na blogu. Během psaní se ale ukázalo, že „střípků“ bude tolik, že by se z nich dal bez potíží slepit celý další příběh.

Kromě toho vím, že ačkoli jsem Danielovu minulost a rodinné zázemí měl celou dobu v hlavě, v samotném textu knihy tyhle záležitosti dostaly poměrně málo prostoru. V Koláčcích si tak přijdou na své i ti, kteří by se rádi dozvěděli něco víc.

Doufám, že se vám knížka bude líbit, že naplní vaše očekávání a že rádi strávíte pár dalších chvil s Kitem a Danielem.