Koláčky a spiklenci

Řada z vás si oblíbila Daniela a Kita z knihy Muffin a čaj. Nebudu zastírat, že jsem si je oblíbil taky, a tak mi bylo trochu líto, že se s nimi musím rozloučit. Nejdřív jsem o jejich dalších osudech začal psát „střípky“, které jsem chtěl postupně zveřejňovat zde na blogu. Během psaní se ale ukázalo, že „střípků“ bude tolik, že by se z nich dal bez potíží slepit celý další příběh.

Proto vám Yoli příští rok – pravděpodobně na jaře – přinese zbrusu novou knihu nazvanou Koláčky a spiklenci. Protože happyend-nehappyend, pokud si někdo myslel, že po skončení školního roku, jehož průběh jste mohli sledovat v Muffinovi, spolu už Kit s Danielem žili šťastně až do smrti, pak se ten někdo šeredně pletl.

Kromě toho vím, že ačkoli jsem Danielovu minulost a rodinné zázemí měl celou dobu v hlavě, v samotném textu knihy tyhle záležitosti dostaly poměrně málo prostoru. V Koláčcích si tak přijdou na své i ti, kteří by se rádi dozvěděli něco víc.

Doufám, že se vám knížka bude líbit, že naplní vaše očekávání a že rádi strávíte pár dalších chvil s Kitem a Danielem. Jak budou přibývat další informace (například vzhled obálky), budu je sem postupně doplňovat.