Trailer k Muffinovi je na světě!

Napište mi, co si o něm myslíte!

12 thoughts on “Trailer k Muffinovi je na světě!”

 1. Musím říct, že se mi to moc líbí! A to jsem k tomu neměla zvuk. Kniha celkově vypadá moc dobře – na to, že tato tématika mi moc blízká v četbě není, ukázka i trailer mě navzdory tomu příjemně překvapily.

  1. Děkuju, to mě těší! O to víc, že ve psaní se rozhodně cítím jistější v kramflecích než ve výrobě videí. Tak třeba Tě knížka zaujme navzdory tomu, že to není Tvůj šále čaje 😉
   Měj se krásně,
   Theo

  1. Díky moc! Knížka by měla být ve vybraných knihkupectvích (např. v Neoluxoru) od pondělka. Ať se líbí 🙂

 2. Knihu jsem přečetla za jediný den a musím říct, že mám chuť si ji okamžitě přečíst znova.

  1. Díky ^^ Ale na to bych si asi netrouf. Je to seskládané z volně použitelných předtočených klipů.

 3. Srdečně Zdravím z PodKopce Podhorou^^!
  Muffin a Čaj jsem přečetla během dnešního dne a stala se z něj naprosto nekompromisním způsobem Srdcovka. Kniha mi v balíčku došla včera.
  Snažila jsem se přesvědčit samu sebe, že jsem si to nekoupila, abych to hned přečetla (:D), ale zvládla jsem to jedním dechem. Báječně Báječné❤_❤!

  Jsem neuvěřitelně šťastná za to, že M&Č mám. Ohromně moc se mi kniha líbila a líbí. Má pro mě především osobní význám. Proto byla knížka v některých chvílích děsivě napínavá, krásná a dokonalá…
  Věřím, že to nebylo naposledy, co jsem se schovala do náruče Čaje a Muffinů. Jsem neskutečně potěšená za to, že jsem objevila nového autora.

  [Navíc – ten název mě naprosto okouzlil =)]
  Vím, že tato stránka není určena k vylévání nadšenosti, ale snad Vás odezva potěší.

  Ať se Daří^^!

  S pozdravem
  ~Pandy

  1. Děkuju, to mám radost! ❤ A v tom případě doporučuju sledovat novinky – vím, že už tu delší dobu žádné nepřibyly, ale přibudou, a brzo! 😉
   Theo

 4. Dobrý den, knihu ještě doma nemám ale doufám že ji brzo budu mít doma. Ukázka na videu je velmy lákavá. A ještě něco bokem: překvapuje mě že existuje nějaký spisovatel se kterým se čtenáři mohou spojit.

  1. Dobrý den, díky za zprávu. Pokud se teprve rozhodujete o koupi, můžete se podívat také na názory ostatních čtenářů na Databázi knih (https://www.databazeknih.cz/knihy/muffin-a-caj-366888).
   Jinak já jsem moc rád, když se se mnou čtenáři chtějí spojit. Je z toho tak nějak lépe vidět, že knížky čtou konkrétní lidi a ne nějaká abstraktní množina „čtenářů“ 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *