Něco o blogu

Milí čtenáři,

vítám vás na svých stránkách, věnovaných mým příběhům. Píšu knihy i povídky, fantasy i ze života, s LGBT+ tématikou i bez.

Když už jste sem zabloudili, patrně jste mě hledali. V tom případě jsem moc rád, že jste mě našli, a budu se snažit vás nezklamat.

 

Co tu najdete?

Přečtete si volně dostupné povídky pro ukrácení dlouhé chvíle, dozvíte se novinky o vydaných i chystaných knihách, v budoucnu najdete i ilustrace, bonusové kapitoly a další materiály z vydaných knih a nakouknete pod pokličku psacího procesu s jeho radostmi a strastmi.

 

Knihy s lgbt tématikou

Seznamte se s příběhy

Pro začátek vám například můžu svatosvatě slíbit, že píšu o moc líp, než jak umím vytvářet webové stránky. Pokud vás moje psaní zajímá, podívejte se do něčeho ke čtení. Co hezkého si budete moci přečíst už brzy? Určitě si pohlídejte knihu Muffin a čaj, která už brzy vyjde v nakladatelství YOLI.

 

Seznamte se se mnou

Pokud bych vás náhodou zajímal já – kdo jsem, co dělám, když zrovna nepíšu, a čím se můžu na pisálkovském poli chlubit –, můžete se kouknout do něčeho o mně. Ale to něco ke čtení je zajímavější.

 

Mám takový plán, že v blogu se budou objevovat novinky o tom, jak pokračuje moje psaní. A také nejrůznější zážitky, které se psaním souvisejí. Snad se mi povede vykázat prokrastinaci do patřičných mezí a tento plán doopravdy uskutečnit.

 

To by asi na úvod stačilo, přeji příjemné čtení. Pokud se vám něco bude líbit, nebo pokud budete mít naopak potřebu mě upozornit na chyby a nedostatky, budu rád za vaše komentáře. Zejména tedy ty ke psaní. Komentovat tvorbu webových stránek vám samozřejmě zakázat nemůžu, ale upozorňuji předem, že to asi nepadne na úrodnou půdu.