Nevstoupíš dvakrát do téhož čaje…?

Po vydání knížky Muffin a čaj se mi nezdálo, že by v příběhu byl prostor na pokračování. Připadal mi ukončený, uzavřený, neměl jsem k němu co dodat.

Po čtvrt roce bylo všechno jinak. Snad proto, že na mě Kit s Danielem koukali z každého kouta. Začalo to „střípky“, které jsou k dohledání tady na blogu – krátkými úryvky ze života Kita a Daniela po skončení školního roku, který popisoval Muffin, a skončilo to… no jo, fakt knížkou.

Koláčky a spiklenci vyjdou v Yoli na jaře příštího roku. Pokud vás střípky bavily, troufám si věřit, že vás nezklame ani tato nová knížka. Má v sobě pořád stejného Kita a Daniela, trochu víc děje, a příběh o tom, že láska možná přenáší hory, ale je to přátelství, které s tím přemisťováním geologických útvarů dokáže hodně pomoct (a občas je přitom dokonce zcela nepostradatelné).

 

22 thoughts on “Nevstoupíš dvakrát do téhož čaje…?”

 1. To je perfektní novinka! Doufala jsem, že se dočkáme nějakého dalšího díla, ale pokračování Muffina je to nejlepší, co bych si mohla přát! 🙂

 2. Ta poslední věta o přátelství je moc hezky řečena. 🙂
  Už jsem tuhle novinku zahlédla na insta, těším se na pokračování. 🙂

 3. Karolína Šimečková

  Ano, ano a ještě jednou ano! Muffin a caj jsem docetla včera a navzdory tomu, ze se obvykle snažím číst pomalu a opravdu si knihu vychutnávat me tato naprosto pohtila a přečtenou jsem ji měla za dva dny. Zjištění, ze bude mít pokračování mi zlepsilo již tak slunickovy den o sto procent a neskutečně se na ni tesim <3.

 4. Nemůžu uvěřit, že jsem na tvou knížku narazila až teď. Naprosto mě uchvátila. Už dlouho jsem se tak rychle nezačetla do knihy jako teď. Během dvou dnů přečtená, takže se moc těším až se s Danielem a Kitem setkám znova😊
  Děkuji za zpestření a rozšíření knihovny😊

  1. Ach, potěšení na mé straně 🙂 Děkuju za milou zprávu. Doufám, že Koláčky budou taky chutnat 😀

 5. Nemůžu se dočkat až ta kniha vyjde a já pobezim do prvního knihkupectví, ve kterém ji uvidím a hned si ji koupím. Ty dva jsem si naprosto zamilovala. Muffin a čaj jsem četla již několikrát a takhla zprava o pokračování je pro mne jako dar z nebes

 6. Nedalo by se nějak uplatit autora a moct si ji přečíst teď… jakože TEĎ…. protože jestli něco nevydržím tak je to čekat do jara!
  Miluju ten příběh, ale nejvíc miluji vánoce, od nádraží v Jilemnici až po odjezd z Jilemnice a proč? Protože už několik let jezdím učit na Benecko a tak je Jilemnici nejbližší civilizací a připadala jsem si díky této knize zase tolik „doma“! Ach jo….. 😀 🙂

 7. Že ja som túto správu nenašla neskôr.
  Ako mám teraz do jari vydržať? 😖
  Toto bude krušné čakanie.

  Ale kašľať na to. Hlavne, že sa toho pokračovania dočkám. V nijaké som už nedúfala, takže som šťastná ako blcha. 😁

  1. Pomůže, když řeknu, že se taky nemůžu dočkat? 😀 Každopádně díky, budem doufat, že to rychle uteče! Ať se líbí 🙂

 8. Zdravím, předem se omlouvám za svou nedočkavost (čteno zvědavost), nicméně se počítám k té spoustě lidí, kteří se již nemohou dočkat pokračování příběhu Daniho a Kita. Proto mi snad prominete mou troufalost, když se zeptám, jak to s knihou vypadá. Netrpělivě totiž každý den vyhlížím obálku, ukázku, počet stran a další podobné maličkosti trápící každého knihomola při očekávání oblíbené knížky. Pokud se nepletu, má kniha vyjít koncem března, tak se tedy ptám, kdy se můžeme těšit alespoň na vzhled obálky? Aby se nám to čekání trošičku ukrátilo… (Doufám, že to bude co nejdříve, protože jinak si asi samou nedočkavostí ukoušu nehty, vytrhám vlasy či něco podobně hrozného).

  Přeji pěkné odpoledne a hodně štěstí při psaní nejen muffinů a koláčků.

  PS: Ještě jednou se omlouvám:-)

  1. Dobrý den, pro pořádek (a případně i pro ostatní zájemce) stručně odpovím i zde: Moc děkuji za přízeň, bohužel zatím nemůžu poskytnout nic víc než ujištění, že všichni děláme maximum pro to, aby knížka vyšla ve slíbeném termínu. Jakmile budu mít finální obálku k dispozici, rozhodně se pochlubím.
   Předem díky za trpělivost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *