Něco o blogu

Milé čtenářky, milí čtenáři,

vítám vás na svých stránkách, věnovaných mým příběhům. Píšu knihy i povídky, fantasy i ze života, s LGBT+ tématikou i bez.

Když už jste sem zabloudili, patrně jste mě hledali. V tom případě jsem moc rád, že jste mě našli, a budu se snažit vás nezklamat.

 

Co tu najdete?

Přečtete si volně dostupné povídky pro ukrácení dlouhé chvíle, dozvíte se novinky o vydaných i chystaných knihách, v budoucnu najdete i ilustrace, bonusové kapitoly a další materiály z vydaných knih a nakouknete pod pokličku psacího procesu s jeho radostmi a strastmi.

Knihy s lgbt tématikou

Seznamte se s příběhy

Pro začátek vám například můžu svatosvatě slíbit, že píšu o moc líp, než jak umím vytvářet webové stránky. Pokud vás moje psaní zajímá, podívejte se do něčeho ke čtení. Co hezkého si můžete přečíst už teď? Prozatím knihu Muffin a čaj, která vyšla v nakladatelství YOLI v březnu 2018, a její pokračování s názvem Koláčky a spiklenci (duben 2019).

 

Seznamte se se mnou

Pokud bych vás náhodou zajímal já – kdo jsem, co dělám, když zrovna nepíšu, a čím se můžu na pisálkovském poli chlubit –, můžete se kouknout do něčeho o mně. Ale to něco ke čtení je zajímavější.

 

V blogu se budou objevovat novinky o tom, jak pokračuje moje psaní. A také nejrůznější zážitky, které se psaním souvisejí. Takový je plán. Snad se mi povede vykázat prokrastinaci do patřičných mezí a tento plán doopravdy uskutečnit.

 

To by asi na úvod stačilo, přeji příjemné čtení. Pokud se vám něco bude líbit, nebo pokud budete mít naopak potřebu mě upozornit na chyby a nedostatky, budu rád za vaše komentáře. Zejména tedy ty ke psaní. Komentovat tvorbu webových stránek vám samozřejmě zakázat nemůžu, ale upozorňuju předem, že to asi nepadne na úrodnou půdu.