Začínáme!

S čím začínáme? A proč vlastně?

Tak především proto, že rád s věcmi začínám. Menší problém tkví v tom, že je občas nedokončím. Ale začátky, ty mají vždycky příchuť nekonečných možností.

Druhým důvodem je to, že v YOLI usilovně a s nasazením pracují na zrození mého duchovního dítka, young adult novely Muffin a čaj. A já bych tomu dítku moc rád usnadnil cestu na svět. Pokud sem zabloudí třeba jen jediná duše a usoudí, že by si takovou knížku ráda přečetla, pak ty hodiny frustrace nad tajuplnými zákoutími WordPressu nebyly nadarmo.

Abyste nekupovali zajíce v pytli, můžete se zatím podívat na jednu či druhou ukázku, případně na moje ostatní psaní.

2 thoughts on “Začínáme!”

  1. Milý Theo, právě jsem si v Knižním klubu objednala Tvou knihu a hned jsem se s přispěním strýčka GOOGLA začala pídit po informacích o Tobě. Tak to dělám vždy, když mě někdo zaujme, ať už je to spisovatel, zpěvák, herec, výtvarník … A to, co jsem našla, mě velmi potěšilo. Přesto, že jsem osoba těsně předdůchodového věku, čtu nejraději young adult, fantasy, humor, romantiku s LGBTQ+ tematikou. Knihy kupuji a ukládám do svého „Zlatého fondu důchodového“, protože je čtu opakovaně, jsou to moji spolehliví přátelé. Podle ukázek z Tvé knihy soudím, že i ona se k mým přátelům přidá a budu se k ní ráda vracet. Přeji Ti, abys ve své tvorbě vytrval – naprosto zištně – abych měla co číst! Taky se mi líbí tento web (facebooku moc nefandím).

    1. Milá čtenářko,
      moc děkuji za povzbudivý komentář. Tvůj zájem mě těší o to více, že se neřadíš mezi nejobvyklejší cílovou skupinu čtenářů. Doufám, že se Ti bude knížka líbit, tak jako i další, které (doufám) časem spatří světlo světa. Pokud budeš mít chuť a čas, budu moc rád, když mi po přečtení napíšeš svůj názor. Zatím přeji krásné dny!
      Theo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *